گروه آرماتیس

تگ دزدگیر برچسبی

در کتابفروشی ها، فروشگاه های مواد غذایی، هایپرمارکت ها، لوازم آرایشی و برخی فروشگاه های مشابه که امکان الصاق تگ هایی مانند تگ صدفی وجود ندارد، از تگ دزدگیر برچسبی یا همان لیبل های ضد سرقت استفاده می کنیم.

لیبل های RF حالت کاغذی و صاف داشته و معمولا در ابعاد چهار در چهار سانتی متر رواج دارند و لیبل های AM حالت پلاستیکی داشته و ابعادش یک در چهار سانتی متر با ضخامتی حدود یک میلی متر هست.

برای کتابفروشی ها حتما باید از برچسب های RF و برای آرایشی از لیبل های AM باید استفاده کرد، در دیگر موارد بسته به پارامترهای دیگری که ضمن مشاوره مشخص می شود، ممکن است RF یا AM پیشنهاد شود.

دلیل اینکه برای کتابفروشی ها، لیبل RF توصیه می شود، این است که لیبل AM به دلیل ضخامتی که دارد، باعث می شود بین ورقهای کتاب یا بین ورق و جلد فاصله بیفتند و همچنین در صورت الصاق به پشت جلد، راحت تر کنده شود ولی لیبل RF به دلیل صاف و کاغذی بودن، در ظاهر کتاب تغییری ایجاد نمی کند و به راحتی هم سارق نمی تواند لیبل را بکند.

همچنین به دلیل اینکه در کتاب هیچ فلزی وجود ندارد، لیبل AM مزیت خاصی بر روی کتاب ندارد که بخواهیم هزینه بالاتری هم پرداخت کنیم ولی در فروشگاه های لوازم آرایشی یا فروشگاه های مشابه، به دلیل وجود فلز در ساختار کالاها، لیبل  AM کارکرد بهتری خواهد داشت. (البته توجه داریم که در برخی فروشگاها، این مزیت انجام هزینه بیشتر را توجیه می کند ولی در برخی فروشگاه ها مثل فروشگاه های مواد غذایی، ممکن است انجام هزینه بیشتر به صرفه نباشد و استفاده از تکنولوژی RF بهتر باشد.

بدیهی است، در صورتی که شما دارای دزدگیر فروشگاهی هستید، صرفاً باید نوع و فرکانس دستگاه را به فروشنده بگویید تا دزدگیر برچسبی مورد نیاز شما را ارسال کند.

شکل و ابعاد لیبل های ضد سرقت

لیبل AM اکثراً دریک شکل به بازار عرضه می شود؛ یک در چهار سانتی متر با ضخامتی حدود یک میلی متر.

لیبل RF در ابعاد مختلفی عرضه می شود؛ رایج ترین آن چهار سانت در چهار سانت با ضخامتی در حدود یک دهم میلی متر بوده و پس از آن پنج در پنج، سه در سه، دو در دو و حتی ابعاد دیگری مثل دو در شش سانتی متر و ... هم یافت می شود که البته قیمت ابعاد غیر چهار در چهار سانتی متر بیشتر خواهد بود.

لیبل ها ضد سرقت مختلف همراه با قیمت در ادامه مطلب درج شده است.گروه آرماتیس  با عرضه محصول با بالاترین کیفیت و همچنین با آخرین تکنولوژی های روز دنیا

 سعی دارد  تا مشتریان کسب و کار خود رابا رضایت از محصولات خود خشنود سازد
 کپی رایت 2019,تمامی حقوق برای گروه آرماتیس محفوظ است ©

Design By Mehrshad Ghaderian