گروه آرماتیس

 

نکاتی که یک مصرف کننده برای خرید دوربین مداربسته باید آنها را در نظر بگیرد:

اولین نکته

چرا تصمیم به خرید دوربین مداربسته گرفته اید؟

تنوع جنس و قیمت در بازار دوربین مداربسته نهایت ندارد، اگر شما به نیازهای خود و اینکه به چه دلایلی تصمیم به خرید گرفته اید، توجه نکنید و آن را برای فروشنده توضیح ندهید، شاید نهایتاً از خرید خود رضایت کامل نداشته باشید. فروشنده و نصاب باید بداند، چه چیزی برای شما مهم است:

 آیا تشخیص چهره افراد مهم هست یا فقط  یک دید کلی از مکان مورد نظر کافیست. آیا محدوده خاصی همانند میز فروش، یک قفسه خاص یا یک ورودی خاص اهمیت بیشتری دارد؟ کیفیت تصاویر در شب  به چه میزان اهمیت دارد؟ ضبط و نگهداری تصاویر برایتان مهم هست یا مشاهده زنده مکان مورد نظر؟ ضبط تصاویر در چه دوره زمانی برایتان مهم هست؟ ضبط تصاویر به هنگام قطع برق، مشکل خاصی برایتان ایجاد نمی کند؟ امکان سرقت تجهیزات مداربسته در چه حد است و در صورت سرقت، چه مشکلاتی برایتان به وجود می آید؟

سوالاتی که ذکر شد، ممکن است بخشی از نیازهای شما را پوشش داده باشد، پوشش دادن همه نیازها، کار خودتان است و ممکن است فروشنده و نصاب هیچ اطلاعی از آنها نداشته باشد و شما علیرغم هزینه بالا، نتوانید به آنچه که مطلوب شما بود، دست پیدا کنید.

دقیقا و همراه با جزئیات برای فروشنده توضیح دهید که چه چیزی باعث شده است که شما تصمیم به خرید دوربین مداربسته گرفته اید.

 

کاربردهای دوربین مداربسته:

 

اگرچه عمدتاً نام  دوربین مداربسته، عنوان سیستم های حفاظتی را در ذهن تداعی می کند، ولی واقعیت این است که دوربین های مداربسته کاربردهای دیگری هم دارند؛ مواردی از قبیل کاربردهای پلیسی ، نظامی، فضایی ،صنعتی ، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.

 

- جلوگیری از ارتکاب جرایم:

کاربرد دوربین های مداربسته در جلوگیری از ارتکاب جرایم بسیار وسیع است؛ از جرایم رانندگی گرفته تا جرایم جنایی، همگی می توانند با استفاده از این سیستم ها، کاهش چشم گیری پیدا کنند.

در سالهای اخیر، استفاده نامحسوس از دوربین های مخفی نیز رواج گسترده ای پیدا کرده است که از مهم ترین موارد آن به استفاده از دوربین مداربسته برای دستگاه های خود پرداز و برای شناسایی جرایمی چون وارد کردن تصادفی رمز کارت اعتباری اشاره کرد.

 

آخرین تحقیقات آماری در شهر های بزرگ آمریکا و انگلستان نشان میدهد که بعد از نصب دوربین های مداربسته در پارکینگ ها 51 درصد از تعداد جرایم کاسته شده است، این کاهش در فرودگاه ها 23% و در سایر مراکز عمومی روی هم  7% بوده است.

 

کاربرد های صنعتی:

 

در کارخانجات صنعتی، در محل ها یا مراحلی از کار که حضور فیزیکی انسان خطرناک،دشوار و یا حتی غیر ممکن است، دوربین های مداربسته به کمک ما آمده اند؛ کارخانجات شیمیایی یا نیروگاه های هسته ای از مهم ترین جاهایی هستند که این مساله در آنها رایج است.گروه آرماتیس  با عرضه محصول با بالاترین کیفیت و همچنین با آخرین تکنولوژی های روز دنیا

 سعی دارد  تا مشتریان کسب و کار خود رابا رضایت از محصولات خود خشنود سازد
 کپی رایت 2019,تمامی حقوق برای گروه آرماتیس محفوظ است ©

Design By Mehrshad Ghaderian