گروه آرماتیس
  • قیمت گیت های RF چینی

قیمت گیت های RF چینی بدون تگ و مگنت برای مصرف کننده در حال حاضر حدود یک میلیون و هشتصد هزار تومان می باشد. منظور ما از گیت های RF چینی، گیتهای سطح پایین چینی می باشد و گرنه در کشور چین گیتهایی تولید می شود که قیمتشان بسیار بالاتر هم می باشد ولی با توجه به وجود رقبای جدی ایرانی در یک سطح قیمتی بالاتر، در بازار ایران نیازی به آنها وجود ندارد.

با توجه به اینکه متاسفانه در سال جاری تعداد قابل توجهی از فروشندگان پوشاک، مغازه خود را جمع کرده اند، همین گیت ها را به صورت دست دوم و بدون گارانتی با قیمت پایین می توان خرید که البته صرفا در صورت نبودن بودجه کافی توصیه به خریدشان می شود. به هر حال در صورت نیاز، می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته و استعلام کنید.

  • قیمت گیت های AM چینی

با توجه به وارد نشدن گیت های AM چینی، قیمت مشخصی برای آنها وجود ندارد ولی اگر این دزدگیرها وارد بازار ایران شوند، قیمتی حدود چهار پنج میلیون تومان خواهند داشت.

  • گیت های اروپایی

اگر از آن دسته از دزدگیرهای فروشگاهی ساخت چین و ... که به اسم کشورهای اروپایی فروخته می شوند، صرفنظر کنیم، قیمت گیت های اروپایی از حدود پنج شش میلیون تومان شروع خواهد شد که البته این قیمت ها مربوط به گیت های RF می باشد و با توجه به قیمت مناسب گیت های AM ایرانی، به هیچ وجه خرید این گیت ها توصیه نمی شود. قیمت گیت های AM اروپایی از حدود ده پانزده میلیون تومان شروع می شود و تا حد چند ده میلیون تومان بالا می رود که البته برای خریدشان باید از پیش به شرکت ها سفارش داد تا وارد کنند.

  • گیت های EM

همانگونه که در مطالب دیگر وبسایت آرماتیس گفتیم، گیت های EM برای اغلب فروشگاه ها کارایی ندارد و بیشتر در کتابخانه ها و فروشگاه های لوازم آرایشی و نقره فروشی های بزرگ ممکن است نصب شوند. با توجه به ضعف کلی گیت های EM ، خرید برندهای متفرقه هرگز توصیه نمی شود و قیمت برندهای اروپایی و آمریکایی هم حدود چند ده میلیون تومان می باشد.

  • گیت های ایرانی AM و RF

حدود یک سال گذشته قیمت گیت های ایرانی اسپینر، نسبت به گیت های چینی اختلاف قابل توجهی داشت (در حدود چهل پنجاه درصد) و همین موضوع باعث شده بود، تا تعدادی از مشتریان دزدگیر لباس، محصول چینی را ترجیح دهند. با افزایش قیمت دلار، این اختلاف قیمت بسیار کمتر شد، بطوریکه با توجه به کیفیت بالاتر گیت های اسپینر، دیگر خرید گیت های چینی توجیه چندانی ندارد.

قیمت تگ دزدگیر صدفی، گلفی و ...

تگ های اروپایی در حال حاضر در بازار ایران تقریبا وجود خارجی ندارند، تگ های با کیفیت چینی همانند تگ سنچوری هم تقریباً بازار خود را به دیگران واگذار کرده اند. با توجه به متغیر بودن نرخ ارز تگ و لیبل ها معمولا قیمت ثابت ندارند.به همین دلیل برای استعلام قیمت های به روز با شماره های شرکت تماس بگیرید .گروه آرماتیس  با عرضه محصول با بالاترین کیفیت و همچنین با آخرین تکنولوژی های روز دنیا

 سعی دارد  تا مشتریان کسب و کار خود رابا رضایت از محصولات خود خشنود سازد
 کپی رایت 2019,تمامی حقوق برای گروه آرماتیس محفوظ است ©

Design By Mehrshad Ghaderian