گروه آرماتیس

نکات کلیدی جک درب پارکینگ

نکات قبل از خرید جک درب پارکینگ

1  زمانیکه می خواهید  جک درب پارکینگ تهیه کنید  وزن   هر لنگه درب و همچنین  طول ان را  در نظر داشته باشید  تا  بتوانید بهترین وسیله متناسب با آن ویژگی ها به شما معرفی گردد و  قبل از خرید  میتونید توسط کارشناسان آرماتیس به سوالات خود پاسخ دهید .با مشخص بودن وزن درب   از هزینه های اضافی جلوگیری  می کنید  و جک  خوبی ر برای  درب پارکینگ خود را  تهیه  می کنید. هرچقدر وزن   لنگه های در  پایین تر باشد  می شود  از جک های با قیمت پایین تر به کار برد  . در درب های  با ورین پایین  انتخاب  جک های درب پارکینگی داخلی محصول کشوذ خودمان مناسب می باشد  و از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است . .وزن مناسب درب های تولید شده برای  پارکینگ معمولا هر لنگه  حدود ۱.۸ متر  است که در این  وزن همه جک ها  جهت استفاده  مناسب هستند.

 اما اگر طول درب  بزرگتر از مورد بالا  باشد باید یکی از جک های با شفت طویل تر را انتخاب نمود  . در ویژگی های همه  جک های درب پارکینگ این موارد اشاره گردیده است  تا مشتریان انتخاب بهتری داشته باشند.

 

2 . به هر اندازه  میزان رفت و آمد  از درب پارکینگ بیشتر باشد   باید از جک پارکینگ با کیفیت تر و قوی تری به کار برده شود.درب پارکینگی  با  نهایت  ۳۰ واحد رفت و آمد  وسیله نقلیه  می تواند از درب های اتوماتیک الکترومکانیک به کار ببرد ، اما برای ساختمان  های مسکونی یا تجاری با رفت آمد  بسیار زیاد وسیله های هیدرولیکی توصیه شده است. در مدل جک های پارکینگی باید به موارد دیگری مثل طول و ارتفاع درب   باید دقت داشت که اگر بالاتر از حد  دو متر باشد از جکهایی با عرض بندتر به کار بر.

 

3  اگر تعداد واحد های مجتمع شما زیاد است نیاز نیست به تعداد واحد ها ریموت اورجینال تهیه کنید چون این ریموت ها معمولا قیمت بسیار زیادی خواهند داشت و خرید آنها به تعداد بالا کارا و مقرون به صرفه نیست  می توانید با اتصال یک رسیور   به مدار کنترل هر اندازه که می خواهید ریموت و دستور آن را تعریف کنید  .

  

 

4.  یک بسته   جک حاوی  دو عدد بازو ,یک مدار کنترل , دو عدد  چشمی  درب ,یک عدد فلاشر و دوعدد ریموت   اورجینال میباشد در نظر داشته باشد .قفل برقی جک     داخل این بسته قرار ندارد و به تنهایی باید خریداری گردد.

 

6  برای جاهایی که امکان قطع شدن برق بالاست   از جکهای درب پارکینگ با امکان نصب باتری پشتیبان به کار بگیرید   که حاوی دو عدد باتری 12 ولت است که عالی تر  می باشد که هر کدام 7 امپر باشد.

 

7  اتصال قفل برقی روی درب امنیت بالاتری دارد   تا در صوردت سنگینی درب از بیرون لای دربها جدا  نشود. به ویژه برای دربهای یک لنگه که عرض درب بالاست است باید از قفل برقی استفاده شود.

  نصب رایگان دروغی است که شرکت ها  هزینه نصب را روی قطعه میکشند و یک قیمت به شما می دهند.نصب جک پارکیمگ زمانی به اندازه 2 تا6 ساعت  میبرد و حاوی  جوش زدن  و سیم کشی  می باشد  بنابراین نمی شود بگویم  رایگان است  قیمت نصب هم  معمولا چیزی بین  150 تا 380 تومان  می باشد

 

8 یکی دیگر از مواردی که باید در نظر داشته باشید مهم بودن کیفیت نصب دستگاه رو درب پارکینگ می باشد کاربران معمولا  به جنس و مارک جک دراهمیت میدهند اما به کیفیت نصب جک اهمیتی داده نمی شود  و   بعد از نصب با  خرابی های فراونی   روبرو  می شوند  که سبب ناراحت شدن مشتریان و کاهش بازه زمانی مصرف دستگته جک ها میشود. پس اطمینان حاصل کنید که نصاب  کار کشته و با تجربهای برای این کار انتخاب کرده اید و در کار دقت لازم را انجام دهد باشد.  برخی  ازشرکتهای  همکار بخاطر سود  بیشتری که می خواهد داشته باشند از نصاب های معمولی استفاده می کنند.   تا کمتر هزینه شود  

 

9 باید بدانید که نصب جک پارکینگ  توسط شرکت  مناسب می باشد تا اینکه با نصاب های شخصی زیرا شرکت ها   ارائه گارانتی دارند .اما نصاب ها  امان دارد  برای سرویس خود  گارانتی ارئه.از شرکتی جک اتوماتیک پارکینگ  بخواهید پس از پیشنهاد جک درب پارکینگ خود //آن را نصب کند و گارانتی نصب و محصول به شما بدهد

 

10  جک درب پارکینگ در دو مدل متنوع هیدرولیکی و مکانیکی تولید می شود . ویژگی اصلی این جک ها بادر کنار هم وقتی  به نمایش در می آید که  که   سنگینی وزن هر کدام از  لنگه های درب اتوماتیک وجود دارد .   هر کدام  برای وزن  مشخصی کاربرد دارد . برای  نمونه جک درب پارکینگ هیدرولیکی برای درب های  شنگین وزدن و پر رفت و آمد  و جک درب پارکینگ مکانیکی برای درب اتوماتیک پارکینگ با لنگه های با وزن پایین قابلیت استفاده مناسب را دارد .

 

11جک های پارکینگی را  تهیه کنید  که در بازار نام و آوازه ای دارند   آرماتیس با بهترین مدل های جک پارکینگی بهترین آنها را به شما معرفی می کند  از خرید جک های درب پارکینگ که معروف  نیستند  جلوگیری کنید زیرا جک های  بدون برند حتما کیفیت خوبی ندارند و فروشنده انها را به اسم جک های پارکینگی مدل دار به شما می فروشد .این جک ها معمولا اسمهای انگلیسی  دارند اما در بهترین حالت  چینی  به شمار می آیند و یا مونتاژ  شده داخلی .بنابراین فریب  نامهای این  فروشنده ها  نخورید.

 

 از فروشنده بخواهید که پیش فاکتور کارها و مواد مصرفی نصب را برای شما ارسال کند که پس از نصب هزینه سیم وهزینه کنده کاری و صفحه پلیت  و هزینه های دیگر را به شما قالب نکند

آرماتیس با مشاهده تصویر درب پارکینگ  ساختمان شما  قیمت قطعی را  به شما اعلام می کند تا با خیال راحت سفارش خود را تکمیل کنیدگروه آرماتیس  با عرضه محصول با بالاترین کیفیت و همچنین با آخرین تکنولوژی های روز دنیا

 سعی دارد  تا مشتریان کسب و کار خود رابا رضایت از محصولات خود خشنود سازد
 کپی رایت 2019,تمامی حقوق برای گروه آرماتیس محفوظ است ©

Design By Mehrshad Ghaderian