گروه آرماتیس

دربهای لولایی مدل های متنوعی دارند که از مواد و متریال های  متنوع  ساخته می شوند.و  جهت اتوماتیک نمودن در های  لولایی چندین  علت   وجود دارد که  بهترین جک پارکینگی را بخریم .شرکت آرماتیس تلاش کرده با چند نکته ی کاربردی  به شما در انتخاب بهترین جک پارکینگی کمک  کند. در ابتدا اگر مقاله نکات-خرید-جک-درب-پارکینگ  را  مطالعه نکرده ید آ را از این اینجا مطالعه کنید

 

1- مقدار سنگینی یا به اصطلاح وزن هر لنگه از درب پارکینگ

 

2- تعداد رفت و آمد  در طول  روز

 

3- طول و عرض هر  لنگه از درب

 

مدل های جک پارکینگی جهت درب لولایی :

 

جک پارکینگی یک قسمت مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بالای درب  نصب می کنند تا بدون استفاده دست و با استفاده از یک کنترل امکان باز کردن و بستن   درب  مهیا شود. به طور واضح  تر جک پارکینگی مکانیکی برای درب های کم وزن  تر و  رفت و آمد  پایین تر استفاده می شود و جک هیدرولیکی برای  رفت و آمد بالا و درب های با وزن بالا استفاده می شوند .

 

در  بسیاری از گزینه ها  که درب لولایی بسیار ضعیف تر  است   با  استفاده از جک پارکینگی به رخ و چهره  درب مشکل ایجاد  می شود و ... می توان از جک به اصطلاح  زیرسطحی را جایگزین  کرد که به جک نامرئی هم شهرت دارد .نصب این نوع جک مشکل تر از جک پارکینگی می باشد و جهت  نصب آن نیاز به سیستم و زیرساخت   بهتری می باشد. در این  مطلب  با مدل های جک زیرسطحی و روش کارکرد آن آشنا   می شویم.

 

ابزارآلات ها   وسایل   استفاده شده در جک پارکینگی :

 

چشمی  درب- مرکز فرمان cmd- کنترل ریموت - فلاشر - جک بازویی لوازم جهت نصب

 

چشمی  درب جک پارکینگی :

 دارای مادون قرمز می باشد و اگر هر گونه وسیله نقلیه ای، شخصی  یا شی ای در جلوی  چشمی وجود داشته باشد از باز و بسته شدن در پارکینگ  امتناع  خواهد کرد و در اینصورت  به وسیله نقلیه و یا شی مقابل آن ضربه و خسارتی وارد نمی شود .

 

مرکز فرمان جک پارکینگی:

 دستور  دادن به جک ها  برای  باز و بسته شدن و توقف جک ها را  خواهد داشت  و   رابط  بین ریموت کنترل و همچنین  جک پارکینگی خواهد بود که  معمولا  روی برد  دستگاه قرار می گیرد و کیفیت این قطعه یکی از مواردی است که طول عمر جک پارکینگی را بالا می برد و با عث می شود از سرعت و دقت بالایی در باز و بسته شدن درب پارکینگی به عمل آورد  شرکت آرماتیس از بهترین کارشناسان داخلی جهت طراحی این قطعه برای جک پارکینگی استفاده می کند.

 

ریموت کنترل جک پارکینگی:

 دستگاه  برقراری ارتباط میان  کاربر و  مرکز کنترل  می باشد . معمولا  2 عدد  ریموت کنترل در پکیج ها قرار دارد و برای ساختمان های بزرگ با تعداد واحد های بالا با توجه به نیاز می توان تعداد زیادی ریموت را از شرکت درخواست داد و این پارامتر یکی از پارمتر های مهم جهت انتخاب جک پارکینگی می باشد زیر خیلی از شرکت ها برای  کنترل ریمت  بیشتر از 2 عدد از ریموت های درجه 2 استفاده خواهند کرد شرکت آرماتیس  برای جک درب پارکینگی های خود به سفارش مشتریان به هر تعداد مورد نیاز ریموت کنترل در اختیار آنها قرار خواهد د اد.

 

جک بازویی پارکینگ

:  قطعه ای است جهت وارد کردن  نیروی الکتریکی وتبدیل به نیروی  مکانیکی یا هیدرولیکی  می باشد .

 

فلاشر جک پارکینگی  :

قطعه ای است که   سعی به هشدار از طریق  آلارم هشدار دهنده   مانند چراغ چشمک زن و سایر روش های دیگر ، پیام را به  مرکز فرمان  نمایش می دهد .

 

در این مطلب به چند برند معروف و نحوه ی کارکم آنها می پردازیم.

 

جک پارکینگ فادینی Fadini شرکت ایتالیایی

جک پارکینگ فادینی Fadini شرکت ایتالیایی

 

جک پارکینگی  (FADINI) ساخت   ايتاليا است  که از بهترین متخصصين در حوزه  درب های اتوماتيک می باشد . جک پارکینگی فادینی دارای تنوع  بسیار  برای انواع  مکان ها است و بر روی انواع درب های   ساختمان شخصی ، تجاری و یا ارگان ها  می توان  راه اندازی   نمود. جک پارکینگی فادینی از کیفیت خوب برخودار است و برای درب های دو لنگه، لولایی پارکینگی مناسب می باشد و با پوشش مقاوم و با دوام، مناسب برای کار مداوم می باشد.جک پارکینگی فادینی  از نوع هیدرولیکی می باشد  و اکثرا مناسب دربهایی با تردد بالای 500  بار در   طول روز می باشد. برخی از  ویژگی های فنی   جک پارکینگی فادینی:

 

دارای قابلیت  مکانیکی شدن (هل دادن با دست) در مواقع  ضرور مانند رفتن برق می باش. جک پارکینگی فادینی از قطعه  های خیلی محکم و ضد زنگ  ساخته و دیزاین شده می باشد . قدرت جک پارکینگی فادینی در انواع  گوناگون  در بیشترین  عرض هر لنگه در از 2 متر الی 7 متر می تواند باشد. دارای دور موتور و سرعت دو سرعتی  می باشد و  ویژگی  رفت و آمد 100  بار در هر یک ساعت  را دارا می باشد. شامل موتور هیدرولیکی با قدرت  بای پس می باشد. بدنه فلزی مستکم  این جک  سبب شده که در تمامی محیط ها و شرایط فیزیکی آب و هوا یتواند با بهترین کیفیت  کار خود را انجام دهد  .

 

جک پارکینگ مارک  فک FAAC شرکت ایتالیایی

جک پارکینگ مارک  فک FAAC شرکت ایتالیایی

 

جک پارکینگی فک (FAAC) ساخت کشور نام دار و  قدرمند در این حوزه  یعنی ایتالیا  می باشد. جک پارکینگی FAAC  یکی از نام دارترین و پرفروش ترین جک های با کیفیت برقی موجود در بازار ما می باشد ، رزومه کمپانی فک و گارانتی این وسیله  آن  را از دیگر برندهای هم  مرتبه  خود  جدا می کند. این جک پارکینگی معمولا با روکش آلومینیومی مستحکم و شفت فولاد مستحکم ، در درجه حرارت های  بالا و رفت و آمد های بالا، قدرت  خوبی را از خود  نمایش می گذارد اهمیت این جک پارکینگی در دیزاین، کیفیت و کم صدا بودن این جک پارکینگی می باشد، و استحکام  آن در تمام شرایط آب و هوایی گوناگون بالا می باشد.

 

جک پارکینگ  FAAC  بالاترین استفاده  را در پروژه های نصب درب پارکینگی در ایران دارا می باشد . قدرت و  استحکام بالای این محصول    باعث محبوبیت  این جک پارکینگی در میان سایر برندها   شده است. جک های بازویی الکتروهیدرولیک FAAC  در مدل های متنوع در بازار وجود دارند  که   برای درب های دو لنگه  ساختمان ها  که  نهایتا  طول هر لنگه درب به  3 متر و درب های  دو لنگه ای  ساختمان های تجاری و یا سازمان ها  وشرکت های  صنعتی که حداکثر طول هر لنگه به 7  متر می رسد. شرکت  فک به شکل تخصصی در  حوزه ساخت  محصولات    جک پارکینگی هیدرولیک  نامی خوب  دارد. اما  با  ساخت جک الکتروماتیک نشان داد که می تواند بازار  فروش    سیستم های الکترومکانیک و جک  قیمت پایین را نگه دارد . ابن مدل جک پارکینگی برای ساختمان ها با  تردد بسیار کم ، کم تر از 10 واحد می باشد. دارای طول عمر زیاد است . جک های الکتروماتیکی قدرت حمل لنگه در تا 350 کیلو   را خواهد داشت . جک مدل 412   از محبوب ترین محصولات در بازار  کشور ما  را  دارا می باشد  و برای درب های ساختمانی کم رفت و آمد  پایین پیشنهاد خواهد شد.

پیشنهادات دیگری توسط شرکت آرماتیس به شما خواهد شد زیرا محصولات معرفی شده با برند خارجی با بالا رفتن قیمت دلار و تحریم های کشور عزیزمان ایران جای خود را به متخصصان تولید داخلی جک پارکینگ ایرانی داده اند و شرکت توانا ماشین یکی شرکت هایی است که در این حوزه حرف اول را می زند زیرا هم از لحاظ کیفیت در میان برند های ایرانی رتبه اول را کسب کرده و هم از لحاظ قیمت جای رقیبان جک پارکینگی را خالی کرده است.  جهت تهیه  جک پارکینگ خود  می توانید با کارشناسان آرماتیس تماس بگیرید و با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین و مناسب ترین مدل جک پارکینگی را برای ساختمان خود تهیه نماید. شرکت آرماتیس تنها نمایندی فروش و خدمات پس از فروش جک پارکینگی توانا ماشین در شهر تهران می باشد. جهت دریافت مشخصات فنی این محصول به صفحه    جک پارکینگی توانا ماشین  مراجعه کنید و پس از ارتباط با این شرکت می توانیداین محصول را به صورت عمده و قیمت همکاری و یا به صورت تک خریداری کنید و از 12 ماه گارانتی رایگان این محصول استفاده کنید . گروه آرماتیس  با عرضه محصول با بالاترین کیفیت و همچنین با آخرین تکنولوژی های روز دنیا

 سعی دارد  تا مشتریان کسب و کار خود رابا رضایت از محصولات خود خشنود سازد
 کپی رایت 2019,تمامی حقوق برای گروه آرماتیس محفوظ است ©

Design By Mehrshad Ghaderian